New Transmogrification Service, Brewfest Extended, Weekend Bonus, and More

Dear players,

we hope you have been enjoying this beautiful Sunday. We are thrilled to bring you the latest updates for Helios:

 • News regarding Brewfest: Coren Direbrew now properly drops 470-ilvl items, namely Direbrew’s Bloodied Shanker and Tremendous Tankard O’ Terror. We are also extending the holiday till Friday, wrapping up at the same time as the Harvest Festival. Enjoy the festivities!
 • Starting with the next update, Valor Points rewards from bosses will be increased to 40 per boss, to match the other 5.1 additions. Gear up and take on the bosses to reap these rewards!
 • A new transmogrification service has been introduced into the Donate shop, bypassing all item quality restrictions (including legendaries). Swords, maces, and axes can now be transmogrified into daggers and vice versa. Main-hand and off-hand weapons (except fist weapons) can also be transmogrified into each other. We’ve also added an option to disable or change weapon enchant visuals, so you can truly personalize the look of your weapons. After purchasing this service, you will be able to transmogrify your equipment in this way at the Twinstar NPC, like you do racials swap!
 • Just like on Apollo, we have added the Weekend Bonus event to Helios! During each weekend, your characters can enjoy double the experience rate, and one other double rate bonus from justice/honor points, valor/conquest points, or reputation. The current event is announced in-game upon login for your convenience, and you can also find details about its schedule on the website.
 • On the same note, the Tier 3 sets are now available in the shop for Helios as well!
 • Lastly, a new changelog has been released, per usual, listing the fixes and updates over the past month.

We hope you enjoy these updates and continue to be a part of our thrilling adventures on Helios.

Happy gaming!

Helios Team

🇨🇿

Milí hráči,

doufáme, že jste si užili krásnou neděli. S nadšením vám přinášíme novinky týkající se Heliosu:

 • Novinky týkající se svátku Brewfest: Coren Direbrew nyní již správně dropuje 470-ilvl předměty. Jmenovitě jde o tyto předměty: Direbrew’s Bloodied Shanker a Tremendous Tankard O’ Terror. Také jsme se rozhodli tento svátek prodloužit do pátku, bude tedy končit ve stejnou dobu jako Harvest Festival. Neváhejte si těchto svátků naplno užít!
 • Po další aktualizaci budou Valor Pointy, které se získávají zabitím bosse, zvýšeny na 40 za každý kill, aby tak lépe odpovídaly ostatním odměnám z patche 5.1. Nagearujte se tedy a vzhůru na bosse, ať vám tyto odměny neuniknou.
 • Do našeho obchodu byla zavedena nová služba, která umožňuje transmogrifikaci vybavení bez omezení (tj. včetně možnosti transmogrifikace legendárních zbraní). Meče, palcáty a sekery tak můžete transmogrifikovat do dýk a naopak. Main-hand zbraně a off-hand zbraně (kromě fist weapon) lze také vzájemně transmogrifikovat. Taktéž jsme přidali možnost deaktivovat nebo změnit vizuální efekt enchantů, které jsou na zbrani, proto si tedy můžete změnit svou zbraň zcela dle svých požadavků. Po zakoupení této služby si budete moci transmogrifikovat své vybavení u Twinstar NPC jako v případě změny raciálek.
 • Stejně jako na Apollu jsme i na Heliosu zavedli víkendové bonusy! Se svými postavami si můžete užít dvojnásobné hodnoty získaných zkušeností, jakož i dvojnásobné hodnoty buď valor/conquest pointů, justice/honor pointů, nebo reputací. O aktuálně probíhajícím eventu se dozvíte po přihlášení do hry. Informace o tom, jaké eventy budou v konkrétní víkendy aktivní, můžete najít na stránkách.
 • Taktéž Tier 3 sety jsou nyní dostupné v našem obchodu i pro Helios!
 • V neposlední řadě bychom rádi informovali o vydání nového changelogu, v němž jsou jako obvykle zveřejněny opravy a updaty za poslední měsíc.

Doufáme, že jste s uvedenými novinkami spokojení a budete si i nadále podílet na vzrušujících dobrodružstvích na Heliosu.

Přejeme šťastné hraní!

Tým Helios